LPA w Małdytach wznawia swoją działalność

Od majado października 2010roku Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko - Mazurskiego FOSa w partnerstwie z Gminą Małdyty i Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Morągu Kołem Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski w Małdytachjuż po raz drugi realizują projekt „Lokalna Pracowania Aktywności w Małdytach", któryjest współfinansowany przez Unię Europejską i w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem projektu jest zwiększenie aktywności społecznej i zawodowej mieszkańców Gminy Małdyty w tym 40 kobiet, oraz wyrównanie ich szans na rynku pracy poprzez prowadzenie Lokalnej Pracowni Aktywności w okresie 6 miesięcy. Celami szczegółowymi projektu jest: zwiększenie zaangażowania społecznego i integracji uczestników projektu z mieszkańcami Gminy Małdyty, zwiększenie wiedzy i kwalifikacji mieszkańców Gminy Małdyty oraz wyrównanie szans kobiet i mężczyzn na terenach wiejskich. 
Projekt skierowany jest bezpośrednio do osób zamieszkujących Gminę Małdyty (dzieci, młodzież, dorośli, osoby niepełnosprawne, osoby starsze itp.) . Ponadto odbiorcami projektu są wszystkie podmioty działające na rzecz beneficjentów m.in. Urząd Gminy, GOPS, parafia.

Imieniny

Dzisiaj jest: 1 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Danuta, Igor, Remigiusz

Szukaj w serwisie

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 11
Wczoraj 83
Tydzień 279
Miesiąc 11
Wszystkich 159540